Hazır Beton

Şirketiniz, 1998 yılından beri her türlü hazır beton üretimini yapmakta olup Zonguldak ilinin en tecrübeli beton üreticisidir. Konut projeleri, taahhüt projeleri, karayolları projeleri, Dsi projeleri gibi Zonguldak'taki bir çok projede hizmet ve ürün tedariki sağlamaktadır.

Agregalar

Şirketimiz, kum, çakıl,mıcır gibi beton malzemeleri ve yol malzemeleri olan tüm agregaları üretmektedir. Farklı boyutlarda ve özellikteki agregalar modern tesislerimizde işlenerek TSE standartlarına uygun bir şekilde müşterilerimize sunulmaktadır.

İnşaat

Özel İnşaat konut,işyeri projeleri   ve kamu projeleri taahhüt işlerinde şirketimiz uzman kadrosuyla hizmet vermektedir. Bu alandaki yatırımlarını düşük kar marjı yüksek müşteri memnuniyeti odaklı olarak sürdürmektedir.

3

Profesyonel hizmetler

SAYILI MADENCİLİK yaptığı işlerde baştan sona müşteri odaklı çalışmaları ile müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutarak üretim ve satış faaliyetlerindeki sürekliliği sağlar. Modern yönetim işletme yönetimi ve tecrübesiyle alanında profesyonel ürün ve hizmetler sunar.

Sürekli ve güvenilir hizmet

Her gün artan rekabet ortamında işletmeleriniz için yüksek karlılık ve hızlı ve eşsiz çözümlerimiz için bize ulaşmaktan çekinmeyin. Bizimle çalışmaya başladıktan sonra aldığınız hizmet ve ürünlerin kalitesini ve konforunu hızlı bir şekilde hissedeceksiniz. Bunu farklı yaşamak için tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçmek.

shutterstock_67044274

İletişim Kurun

Tüm ürün ve hizmetlerimiz için bilgi, fiyat teklifi talep edebilirsiniz bunun için isterseniz 444 67 01 i arayabilir veya yandaki butonla mesaj gönderebilirsiniz.